Карткові ігри

Мау-Мау

Варіант гри «Божевільні вісімки»

Валети — джокери, сімки дають узяти дві

Мау-Мау — карткова гра, якої кожен німець навчається за кухонним столом: 32 карти, по п’ять, кладеш у масть або у вартість. Валети змінюють масть, сімка змушує наступного взяти дві карти — якщо він не відповість сімкою, — а вісімка пропускає його хід. Скажи «Мау!» з передостанньою картою, інакше береш.

Гравці
2–5 гравців
Тривалість
8–20 хв на партію
Тип
Карткові ігри
Ілюстрація: Мау-Мау

Мау-Мау онлайн з друзями

У Masa «Мау-Мау» — окрема гра, поруч із грою «Божевільні вісімки»: вибери її в списку ігор, відкрий стіл і поділися кодом або посиланням із друзями — або сідай за стіл закладу. Порожні місця займають боти, а голосовий чат не дає столу занудьгувати.

Як грати

  1. 1

    Першим позбудься всіх карт.

  2. 2

    Зіграй карту тієї ж масті або того ж значення, що й верхня.

  3. 3

    32 карти (від 7 до туза), по 5 кожному.

  4. 4

    Валети — джокери (але не на валета): замовляй наступну масть.

  5. 5

    7: наступний бере 2 — якщо теж не зіграє 7, тоді штраф накопичується.

  6. 6

    8: наступний пропускає хід.

  7. 7

    Нема чим ходити? Візьми одну карту й зіграй її, якщо підходить.

  8. 8

    Лишається одна карта? Натисни «Мау!» під час ходу, інакше береш 2.

Часті запитання

«Мау-Мау» — це та сама гра, що й «Божевільні вісімки»?

Ні. У «Мау-Мау» грають за таким самим столом, як у «Божевільні вісімки», але за власними правилами — дивись «Як грати» вище. У Masa це окрема гра зі своїми столами, статистикою й досягненнями.

Чи можна грати в «Мау-Мау» онлайн із друзями?

Так. Відкрий стіл «Мау-Мау» і поділися кодом або посиланням. Вільні місця займуть інші гравці або боти, тож партія починається завжди.

«Мау-Мау» — безкоштовна гра?

Так. Ти граєш на Chips, які не мають грошової вартості: нічого не можна виграти чи вивести.